poniedziałek, 8 czerwca 2015

Nowoczesne formy oszczędzania - system Pro-Zysk

Każdy, kto zaczyna inwestycje na rynku finansowym marzy o tym, aby zarabiać sporo bez nadmiernego ryzyka. Wielu ludzi jest zdania, że nie ma takiego produktu, gdyż jedno z drugim po prostu będzie się kłóciło. Jeżeli ewentualne dochody będą większe, to takie samo jest niebezpieczeństwo tego, że swoje pieniądze się straci, i w drugą stronę, stabilność oraz bezpieczeństwo będą powodować spore zmniejszenie możliwości zarobienia. Gdy będzie się jednak szukać, to można trafić na taki sposób inwestowania, żeby pogodzić te dwie rzeczy. Takim finansowym produktem może być inwestowanie w pożyczki społecznościowe.

Wśród większości inwestorów nie zyskały większej popularności, bo niestety w tradycyjnej formie są nieco ryzykowne. sporo pożyczkobiorców nie chce spłacać długów, nawet przy intensywnych działaniach windykacyjnych, a każdy z tego typu przypadków w dużym stopniu może zmniejszyć przewidywane oprocentowanie inwestycji. Jednak są firmy, które chcą współpracować z drobniejszymi inwestorami, biorąc na swoje barki ryzyko, jakie się wiąże ze spłacaniem należności, jeśli pożyczkobiorca nie zechce się wywiązać ze swoich długów, wówczas inwestor nie utraci swoich pieniędzy.
Do takich firm należy Nobiles2, od jakiegoś czasu funkcjonująca na rynku pożyczek. Dzięki jej nietypowej, i trzeba przyznać niezwykle atrakcyjnej ofercie inwestycja w pożyczki stała się znacznie bardziej dostępna dla przeciętnego Nowaka. Sposób inwestowania będzie polegał na tym, iż inwestorzy chętni na współpracę kupują udzieloną pożyczkę, zarabiając na oprocentowaniu, jednak przypadku problemów ze spłatą nie są zostawieni bez pomocy, ale będą mieć zapewniony zwrot zainwestowanych środków. 
Oszczędzanie na emeryturę to podstawa
Oszczędzanie na emeryturę to podstawa

Maksymalny okres trwania pożyczek wynosi maksymalnie dwa lata, jest to więc alternatywny średnioterminowy mechanizm inwestycji. Dawcy kapitału będą tu mieć duże możliwości lokowania swoich pieniędzy, nie będą oni przez firmę zmuszani do selekcji pożyczkobiorców, a sami o wszystkim decydują. Tego typu usługi początkowo były prowadzone pod nazwą Pożyczkoposiadacz, lecz jakiś czas temu spółka Nobiles2 zdecydowała o zmianie nazwy programu inwestowania na Pro-Zysk. Na podstawie informacji, które się dostaje od spółki widać bardzo wyraźny wzrost zainteresowania tego typu formą współpracy pośród drobnych amatorów inwestowania. W celu dywersyfikacji dobry inwestor powinien rozważyć skorzystanie z tej formy zwiększania swych oszczędności. Więcej na stronie: http://galeriafinansowa.pl/wysokie-zyski-w-zasiegu-reki-sprawdzona-latami-forma-oszczedzania/

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz